Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BROJCANIK BROJAC ZA BALIRACKA

800 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово 11 мар. 12:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
BROJCANIK/BROJAC ZA BALIRACKA


DRUGI REZERVNI DELOVI ZA BALIRACKI
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Резервни делови за трактори, комбајни, балирачки, садачки, ралници, прскалки, прскалици, косачки. Се за руски трактори МТЗ, Т25, Т40, Т-150,Владимирец,Белорус. Rezervni delovi za traktori, kombajni, baliracki, sadacki, ralnici, prskalki, prskalici, kosacki. Se za ruski traktori MTZ, T25, T40, T-150K, Vladimirec, Belorus.
Посетете ја нашата продавница
ul. Oktomvriska Revolucija 58 Прикажи на мапата
075294021
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
075294021
Leaflet
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Dizni za prskalki 240 MKD
DELOVI ZA URSUS C 330 C 335 C 355 C 360 0 MKD
METALEN MEHANIZAM ZA SADENJE ZRNO PO ZRNO 1 500 MKD
S-OPRUGI ZA KRIMLERI SETVOSPREMACI RIPERI 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации