Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

KORPA ZA KVACILO POTISNA PLOCA ZA BELORUS MTZ82

15 400 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово 22 јун. 10:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
UTB VODNA PUMPA ZA UTB UNIVERZAL 0 МКД
PUZ, POLZAV, VRETENO ZA VOLAN ZA T-25 VLADIMIREC 0 МКД
DELOVI ZA URSUS 0 МКД
Originalen hladnjak za Belorus MTZ 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
KORPA ZA KVACILO/ POTISNA PLOCA ZA BELORUS (BELARUS) MTZ 82

BELORUSKO PROIZVODSTVO, VO ORIGINALNA KUTIJA

KORPATA E ORIGINALNA, NE E KAKO DRUGITE STO SE NUDAT NA PAZAROT PA POSLE KRATKO VREME SE DEFORMIRAAT I PRAVAT DODATNI KVAROVI
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Резервни делови за трактори, комбајни, балирачки, садачки, ралници, прскалки, прскалици, косачки. Се за руски трактори МТЗ, Т25, Т40, Т-150,Владимирец,Белорус. Rezervni delovi za traktori, kombajni, baliracki, sadacki, ralnici, prskalki, prskalici, kosacki. Se za ruski traktori MTZ, T25, T40, T-150K, Vladimirec, Belorus.
Посетете ја нашата продавница
ul. Oktomvriska Revolucija 58 Прикажи на мапата
075294021
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
  Online
075294021
Leaflet
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Nozevi za kosacka 0 МКД
Kosa i rezni letvi za kosacki 0 МКД
LAGER CBK320 ZA KLIP ZA POLSKA BALIRACKA 1 400 МКД
ANLASER ZA UNIVERZAL UTB445 I FIAT480 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации