Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VILKI ZA BALIRACKI

100 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово 31 мар. 14:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Delovi za kosacki 0 МКД
AC PUMPA PUMPA ZA GORIVO ZA VTZ T-25 VLADIMIREC 0 МКД
DELOVI ZA KOSACKI MUTA GORENJE 0 МКД
Traktorski delovi IMT533 IMT539 UTB445 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
VILKI ZA BALIRACKI: LIFAM, WELGER, I ZA POLSKA BALIRACKA
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Резервни делови за трактори, комбајни, балирачки, садачки, ралници, прскалки, прскалици, косачки. Се за руски трактори МТЗ, Т25, Т40, Т-150,Владимирец,Белорус. Rezervni delovi za traktori, kombajni, baliracki, sadacki, ralnici, prskalki, prskalici, kosacki. Se za ruski traktori MTZ, T25, T40, T-150K, Vladimirec, Belorus.
Посетете ја нашата продавница
ul. Oktomvriska Revolucija 58 Прикажи на мапата
075294021
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
075294021
Leaflet
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
DELOVI ZA PRSKALKI PRSKALICI 0 МКД
DELOVI ZA JUMZ 0 МКД
PUZ, POLZAV, VRETENO ZA VOLAN ZA T-25 VLADIMIREC 0 МКД
BROJCANIK BROJAC  ZA BALIRACKA 800 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации