Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

METALEN MEHANIZAM ZA SADENJE ZRNO PO ZRNO

1 500 МКД

2 800 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово 07 апр. 14:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
Metalen mehanizam za sadenje zrno po zrno za OLT sadacka
700den parce 2800den - komplet 4parcinja
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Резервни делови за трактори, комбајни, балирачки, садачки, ралници, прскалки, прскалици, косачки. Се за руски трактори МТЗ, Т25, Т40, Т-150,Владимирец,Белорус. Rezervni delovi za traktori, kombajni, baliracki, sadacki, ralnici, prskalki, prskalici, kosacki. Se za ruski traktori MTZ, T25, T40, T-150K, Vladimirec, Belorus.
Посетете ја нашата продавница
ul. Oktomvriska Revolucija 58 Прикажи на мапата
075294021
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
075294021
Leaflet
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Delovi za kosacki 0 MKD
Traktorski delovi, kardanski prenos MTZ82 0 MKD
KOSA / REZNA LETVA/  MUTA GORENJE 1 000 MKD
DELOVI ZA ZETOR SUPER 50 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации