Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Rezervni delovi za DEUTZ DX

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Najk Prom DOOEL 16 септ. 12:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Najk Prom DOOEL

Najk Prom DOOEL

61 Огласи во продавницата

SENOSOBIRAC CLASS TOP SOSTOJBA 850 ЕУР
BRANA 3 metri shiroka Drlaci 650 ЕУР
MULCER AGROKUN GERMANIJA 950 ЕУР
Traktor John Deere 1640 4 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струмица
Site vidovi na delovi za DEUTZ DX site modeli.

075-468-450 . 078-269-792 . 075-468-396

Najk Prom DOOEL
НАЈК-ПРОМ ДООЕЛ постои 13 години и се занимава со трговија на големо и мало, продажба на половни трактори, половна земјоделска механизација, половни машини. НАЈК ПРОМ исто така се занимава со увоз и дистрибуција на нова земјоделска механизација на следниве брендови IMT, SOLIS, HATTAT, ZETOR, TAFE, TINAZ, TEHNOS, STIGA, AGROBAR и други како и со продажба на приклучна механизација за истите и уште многу други разновидни машини и алати. НАЈК ПРОМ е генерален увозник на светски познатиот и реномиран италијански бренд OKAY Еkonomic кој е специјализиран за производство на мотокултиватори, агрегати за струја, моторни пумпи, моторни косачки, тримери како и секако вид на бензински и дизел мотори. Исто така сме увозници и на повеќе реномирани брендови за производство на приклучната земјоделска механизација AGROKUN, FPM-Boljevac и многу други познати реномирани брендови во нашата дејност. Од поново време се занимаваме со увоз и продажба на нови тракторски гуми од повеќе брендови со докажан квалитет. Генерален увозник на светски познатиот и реномиран бренд за трактори LOVOL http://najkprom.com.mk/lovol-2 Меѓу другото во НАЈК ПРОМ поседуваме високо опремен и квалификуван сопствен сервис за земјоделска гаражна механизација во кој работат повеќе високо квалификувани механичари со големо искуство во вршењето на нивната дејност. НАЈК ПРОМ лидер во регионот за земјоделска механизација. Се наоѓаме на транзитниот пат на излезот од с.Дабиле према Ново Село. e-mail:[email protected] www.facebook.com/NAJKPROMDOOEL
Посетете ја нашата продавница
с.Дабиле Струмица Прикажи на мапата
072 261 251, 075 468 397, 075 468 450
http://www.najkprom.com.mk/
Leaflet
Najk Prom DOOEL

Najk Prom DOOEL

61 Огласи во продавницата
OKAY MOTORNI PUMPI BENZINSKI I DIZEL 0 ЕУР
TRAKTORSKI FREZI AGROKUN 0 ЕУР
Dizel Motokultivator OKAY NP-100 FC NAJK PROM 600 ЕУР
Setvospremaci 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации