Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

АRMATRAC TRAKTORI VO MAKEDONIJA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija 17 дек. 19:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
MLINOVI I MESALKI ZA STOCNA HRANA OD POMAK SRBIJA 0 МКД
TRAKTORSKI SVRDLI ZA KOPANJE DUPKI 0 МКД
AVTOMATSKA SADACKA ZA KOMPIR SO DEPOZITOR ZA GUBRE 0 МКД
Redosealka za pcenka so depozitor za gubre AKCIJA 1 100 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Виница
Возила
Трактори
Модел
ArmaTrac
Во Македонија пристигнаа најдобрите турски трактори ARMATRAC!!

PERKINS мотори!!
Менувачи: CARARO 12+12 (Италија) или ZF 16+8 (Германија)!!

Понуда на сите модели на ArmaTrac само во Агровин - Виница.

За повеќе информации:
075/388-899
075/416-776
078/416-779.
Или во продажниот салон на Агровин - Виница.

https://www.facebook.com/ArmaTracMakedonija

https://www.facebook.com/AgrovinVinica
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
Компанијата АГРОВИН е основана во 1995 година,со основна дејност производство и трговија на големо и мало на на приклучна земјоделска механизација и резервни делови за земјоделска механизација,како и продажба на сите видови на трактори што се увезуваат во Македонија. Денес АГРОВИН има широк асортиман на производи кои што се потребни на земјоделците: -Носени танјирачи (20, 24 и 28 дискови) и влечени танјирачи (V-тип и X-тип); -Сите видови на плугови (двобразден и тробразден плуг тип 755 и тип 756 двобразден и тробразден лесен плуг и тробразден, четирибразден и петобразден лозарски плуг); -Сетвоспремачи (1,8м и 2,2м); -Сите видови на плугови од програмата на Ајдин, Алперен и Унлу од Турција. -Трикрилна и Четирикрилна клинеста брана (стандардни и ПОЈАЧАНИ); -Култиватор браздач и култиватор за меѓуредна обработка; -Фрези од ФПМ Србија и други производители (1.05м, 1.25м, 1.45м, 1.65м..) -Тракасти сенообртачи и сенообртачи Сонце од Дељанин, Термометал и ФПМ Србија; -Мотокултиватори, мотокосачки, мотокопачки од ФПМ Србија и Лабин Прогрес Хрватска; -Ротациони косачки Челмак, Тиназ и полски (135, 165) и задни и странични косачки 1.06м од ФПМ Србија; -Прскалки (330л, 440л) и Атомизери (330л, 440л, носени и влечени) од Агрон Србија и Агромеханика Словенија; -Садачки и вадачки за компир од Технос Словенија; -Расадосадачки за тутун (триредни, четириредни, петоредни); -Тракторски приколки (4Т,5Т..) со единечни и дупли страници; -Ѓубрерастурачи (300л, 400л, 500л); Депозитори за ѓубре за лозје; -Млинови (монофазни, трофазни и тракторски); -Редосеалки за житни и окопни култури (механички и пневматски). Резервни делови за плугови Kverneland и Vogel&Noot,производство на Eurozappa од Италија Ралници, шипови, преддаски. Резервни делови за дискови брани: - Сите врсти на дискови од Eurozappa и Ofas – Италија; - Куќишта, отстојници, осовини, чистачки, дрвени лагери, притискачи; S – опруги за сетвоспремачи – производство на Eurozappa од Италија;
Посетете ја нашата продавница
Илинденска ББ Прикажи на мапата
075 416 776 , 078 416 779 , 075 388 899
https://www.agrovin.mk
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
075 416 776 , 078 416 779 , 075 388 899
Leaflet
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
AKCIJA GOLEM POPUST NA MULCERI I TESKI FREZI 0 МКД
NOVI TRAKTORI PO NAJNISKI CENI 0 МКД
KULTIVATORI SO FEDERI - AKCIJA 0 МКД
VADACKI ZA KOMPIR SO KARDAN 0 МКД
Кон почеток