Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

POLJODELSKI TRAKTORI ARMATRAC ZA IPARD PROGRAMA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija 02 мај 12:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
Redosealka za pcenka so depozitor za gubre AKCIJA 1 100 ЕУР
AVTOMATSKA SADACKA ZA KOMPIR SO DEPOZITOR ZA GUBRE 0 МКД
VADACKI ZA KOMPIR SO KARDAN 0 МКД
VRTLIV RAMNJAC 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Виница
Возила
Трактори
Модел
ArmaTrac
Почитувани земјоделци!!

Наскоро ќе започне ИПАРД програмата.

АГРОВИН - ВИНИЦА КАКО ЕДИНСТВЕН ЗАСТАПНИК ЗА ARMATRAC ВО МАКЕДОНИЈА, ЕКСЛУЗИВНО Ви ги нуди ARMATRAC полјоделските трактори од турскиот производител ArmaTrac:

- ArmaTrac 502 2WD и 504 4WD (50KC)
- ArmaTrac 652E 2WD и 654 4WD (65KC)
- ArmaTrac 702 2WD и 704 4WD (70KC)
- ArmaTrac 804 4WD (80KC)
- ArmaTrac 904 4WD (90KC)
- ArmaTrac 1054 4WD (105KC)

Сите трактори се со Perkins мотор, додека можете да изберете помеѓу Carraro трансмисија (Италија) 12 брзини напред / 12 брзини назад и ZF трансмисија (Германија) 16 брзини напред / 8 брзини назад

Понуда на сите модели на ArmaTrac само во Агровин - Виница.

За повеќе информации:
075/388-899
075/416-776
078/416-779.
Или во продажниот салон на Агровин - Виница.

https://www.facebook.com/ArmaTracMakedonija

https://www.facebook.com/AgrovinVinica
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
Компанијата АГРОВИН е основана во 1995 година,со основна дејност производство и трговија на големо и мало на на приклучна земјоделска механизација и резервни делови за земјоделска механизација,како и продажба на сите видови на трактори што се увезуваат во Македонија. Денес АГРОВИН има широк асортиман на производи кои што се потребни на земјоделците: -Носени танјирачи (20, 24 и 28 дискови) и влечени танјирачи (V-тип и X-тип); -Сите видови на плугови (двобразден и тробразден плуг тип 755 и тип 756 двобразден и тробразден лесен плуг и тробразден, четирибразден и петобразден лозарски плуг); -Сетвоспремачи (1,8м и 2,2м); -Сите видови на плугови од програмата на Ајдин, Алперен и Унлу од Турција. -Трикрилна и Четирикрилна клинеста брана (стандардни и ПОЈАЧАНИ); -Култиватор браздач и култиватор за меѓуредна обработка; -Фрези од ФПМ Србија и други производители (1.05м, 1.25м, 1.45м, 1.65м..) -Тракасти сенообртачи и сенообртачи Сонце од Дељанин, Термометал и ФПМ Србија; -Мотокултиватори, мотокосачки, мотокопачки од ФПМ Србија и Лабин Прогрес Хрватска; -Ротациони косачки Челмак, Тиназ и полски (135, 165) и задни и странични косачки 1.06м од ФПМ Србија; -Прскалки (330л, 440л) и Атомизери (330л, 440л, носени и влечени) од Агрон Србија и Агромеханика Словенија; -Садачки и вадачки за компир од Технос Словенија; -Расадосадачки за тутун (триредни, четириредни, петоредни); -Тракторски приколки (4Т,5Т..) со единечни и дупли страници; -Ѓубрерастурачи (300л, 400л, 500л); Депозитори за ѓубре за лозје; -Млинови (монофазни, трофазни и тракторски); -Редосеалки за житни и окопни култури (механички и пневматски). Резервни делови за плугови Kverneland и Vogel&Noot,производство на Eurozappa од Италија Ралници, шипови, преддаски. Резервни делови за дискови брани: - Сите врсти на дискови од Eurozappa и Ofas – Италија; - Куќишта, отстојници, осовини, чистачки, дрвени лагери, притискачи; S – опруги за сетвоспремачи – производство на Eurozappa од Италија;
Посетете ја нашата продавница
Илинденска ББ Прикажи на мапата
075 416 776 , 078 416 779 , 075 388 899
https://www.agrovin.mk
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
075 416 776 , 078 416 779 , 075 388 899
Leaflet
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
TRAKTOR PO PROMOTIVNI CENI 12 500 ЕУР
GOLEM IZBOR NA SETVOSPREMAC - KRIMLER 0 МКД
PROGRAMA ZA RURALEN RAZVOJ VO ZEMJODELSTVO 50%-50% 0 МКД
ArmaTrac traktori za IPARD programata 0 МКД
Кон почеток