Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zemjodelski masini

4 000 ЕУР

Се продава од: Zlate Stojcevski 08 јан. 15:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Возила
Трактори
Модел
DON FEI
Се продава трактор DONG-FENG 404 во исправна состојба. Може да се јавите во секое време на тел:075-202-496 и 070-242-993. Цена по договор.
Zlate Stojcevski
075202496
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации