Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Traktor Vitlo prikolica itno

3 200 ЕУР

Се продава од: dalibor 31 мар. 21:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Возила
Трактори
Модел
DON FEI
Traktor ursus vo ispravna sostojba plus rezervni delovi za nego bos pumpa ,pologi i dve kuki i nekoj drugi 3200 eu.
Vitlo taifun 4 tonsko meneni lameli zupcanik i saila nova 80 metra cana 650 eu.
Prikolica pravenaza drva 600eu
dalibor
078454552
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации