Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Buhrer 65ks

110 000 МКД

Се продава од: Zhile 21 дек. 14:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Возила
Трактори
Модел
Drug model
Се продава Бухрер 65 коњски сили, перкинс мотор.
110.000 денари.
Leaflet
Кон почеток