Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Traktor Rolan 240S

10 000 ЕУР

Се продава од: Kristijan 14 окт. 11:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Возила
Трактори
Модел
Drug model

Traktorite ROLAN se proizvedeni vo Makedonija pod licenca na MASSEY FERGUSON.

✅ motor PERKINS AD3.152
✅ sila na motorot 49 hp
✅ hidraulicen upravuvac /10000€
✅ mekanicki upravuvac /9200€
✅ gumi nazad 12.4.28
✅ gumi napred 6.00.16
✅garancija 24 meseci
✅moznost za plakanje na rati do 60 meseci


TAG. traktor imt mf massey tafe
Kristijan
072218111
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации