Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Traktori me gjith opremen

0 МКД

Се продава од: Blerim Zeqiri 17 фев. 20:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Возила
Трактори
Модел
Drug model
Traktori esht ne gjendje te rregullt,posedon prekolic , plluxh , vllac , kos dhe maqinen per far te gjitha prodhim Beogradi.
Viber: +38970662008
Cmimi sipas marveshjes!
Blerim Zeqiri
070662008
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации