Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Traktor/Трактор Kubota A195 - увоз од Јапонија

4 690 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Gumi Protekt 16 септ. 14:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Gumi Protekt

24 Огласи во продавницата

Motorna grbna prskalka (benzin) / грбна прскалка 65 ЕУР
Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија 3 690 ЕУР
Виљушкар / Viljuskar Nissan 3.5t - Japan 7 000 ЕУР
Трактор/Traktor Hinomoto E23 - ПРОМОЦИЈА 2 190 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Неготино
Возила
Трактори
Модел
Drug model
KUBOTA A-195” 4x4, Увоз од Јапонија. Цена:трактор со фреза 4.690 еур.
Гуми протект Неготино тел.075 457 991
Gumi Protekt
075457991
Leaflet

Gumi Protekt

24 Огласи во продавницата
 Почетна Моторни Возила Земјоделски возила Трактор 3 490 ЕУР
Kompresor / Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија 390 ЕУР
Traktor Yanmar 2000B - увоз од Јапонија 2 890 ЕУР
Traktor/Трактор Mitsubishi MTX 15 4x4 - Japonski 3 790 ЕУР
Кон почеток