Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Traktor/Трактор Kubota GL240 4x4 увоз од Јапонија

7 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Gumi Protekt 16 септ. 13:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Gumi Protekt

24 Огласи во продавницата

 Почетна Моторни Возила Земјоделски возила Трактор 3 490 ЕУР
Traktor/Трактор “KUBOTA L1501” - увоз од Јапонија 2 900 ЕУР
Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA 5 490 ЕУР
Кампер Возило / Kamper Fiat Ducato Magnum 4 8 900 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Неготино
Возила
Трактори
Модел
Drug model
“KUBOTA” GL240 увоз од Јапонија, Цена:трактор со фреза 7.500 еур. Само 240 работни часа. Гуми протект Неготино. Тел 075 457 991
Gumi Protekt
075457991
Leaflet

Gumi Protekt

24 Огласи во продавницата
Кампер Возило / Kamper Fiat Ducato Magnum 4 8 900 ЕУР
Kosalica/Косилица за трава “ HONDA” сопствен погон 590 ЕУР
Traktor/Трактор Mitsubishi MTX 15 4x4 - Japonski 3 790 ЕУР
Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија 4 490 ЕУР
Кон почеток