Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford 3000

3 000 ЕУР

Се продава од: Бранко 02 јан. 17:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Возила
Трактори
Модел
Ford
Traktorot e super ima solidni gumu moze da se proba vo sekoe vreme moze zamena za pogolem i so moja doplata
Бранко
071 237 834
Leaflet
Кон почеток