Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD 2600

0 МКД

Се продава од: ilija 16 фев. 17:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Возила
Трактори
Модел
Ford
Се продава FORD 2600 тракторот е во многу добра состојба вреди да се види можна е и замена за поголем трактор повеќе информации на бројот во секое време
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации