Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford 3510

4 500 ЕУР

Се продава од: Ford 06 јан. 16:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Возила
Трактори
Модел
Ford
Ford 1982
So 2 godini garancia
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации