Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TRAKTOR SO HIDRAULICEN SISTEM

8 500 ЕУР

Се продава од: EURO NUJORK Вчера 20:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 18.190 МКД / месечно

MARKA : INTERNACIONAL 654
MODIFICIRAN TRAKTOR
SERVISIRAN so NOVI GUMI NOVA PUMPA ZA HIDAULIKA i NOV DIFERENCIJAL

EURO NUJORK
070266655
Кон почеток