Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Landini DT 8 500

1 ЕУР

Се продава од: Иван 13 септ. 17:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Возила
Трактори
Модел
Landini
Тракторот е во одлична состојба вреди да се види.
Цената е по договор.
Иван
071 694 246
Leaflet
Кон почеток