Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Traktor Rakovica 60 ks

0 МКД

Се продава од: Josif Petrovski 14 септ. 19:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Возила
Трактори
Модел
Rakovica
Traktor Rakovica 60 ks
Prikolica kiper so hidraulicni kocnici
Silo kombanj SIP SK 80S

Cena po dogovor.
Josif Petrovski
078614874
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации