Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toma Vinkovic TV-521 mn dobra sostojba pali vozi

0 ЕУР

Се продава од: Iv 01 септ. 00:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Возила
Трактори
Модел
Tomo Vinkovic
Se prodava traktor Toma Vinkovic TV-521 vo mnogu dobra vozna sostojba motorot e koska praven e generalen remont isto taka nemate nisto drugo za menuvanje na nego..Registriran,dobri gumi,akomulator,svetla,pali na kluc..Traktorot se dava komplet so dvobrazdni plugovi i ne e izmacuvan pali vozi e raboti kako saat ne e sminkan kako so e na slikite ist e..Traktorot se prodava poradi potreba za pogolem..Moze zamena so realna ponuda so traktor:Massey 135,Fiat 402,Vladimirec od 33-35konji..Pisajte na viber vo sekoe vreme a moze i da zvonite:070-814-964 ili 071-269-112...Na E-mail ne odgovaram...
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации