Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Tomo Vinkovic 21 so plug

1 300 ЕУР

Се продава од: Trajche Markov 23 септ. 20:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава Томо винкович 21 со документи.
Со двобразден и тробразден плуг.
Тел:070-513-492
Trajche Markov
070 513 492
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации