Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Fendt 611 LS 110hp

6 900 ЕУР

Се продава од: Goran Вчера 18:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Возила
Трактори
Марка
Fendt
Модел
Drug model
Traktorot e vo odlicna sostojba pali vozi moze da se vidi vo sekoe vreme poveke informacii na tel 075 421 288
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации