Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT 4X4 680

7 300 ЕУР

Се продава од: Mustafa 12 фев. 19:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Возила
Трактори
Марка
Fiat
Модел
DT
Traktorot e vo odlicna sostojba pali vozi se mu raboti vredi da se vidi moze so priklolka i bes prikolka info 076584432..
Moze zamena za mini bager
Mustafa
076584432
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации