Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Traktor IMT 533

0 МКД

Се продава од: Slobodan 20 апр. 22:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Возила
Трактори
Марка
IMT
Модел
533
Се продава трактор IMT-533.
Тракторот е во возна состојба, пали-вози.
Направен е комплетен сервис пред неколку месеци.
Заедно со тракторот се продава и приколк.
Цена по договор.

број за контакт: 070 303 166
лице за контакт: Слободан
Slobodan
070303166
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации