Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Traktor IMT 533

2 000 ЕУР

Се продава од: Alavanova Gabriela 02 дек. 20:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 4.280 МКД / месечно

From
Store
Возила
Трактори
Марка
IMT
Модел
533
Се продава трактор IMT533 со сменети нови гуми, со документи, сменето хидраулично масло 30литри, исправен во одлична состојба. Година на производство 1971, со една ламела Телефон за контакт 078227173 - Трактор
Alavanova Gabriela
078571692
Leaflet
Кон почеток