Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trakpor IMT 533

3 200 ЕУР

Се продава од: Bojan 20 јун. 02:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Возила
Трактори
Марка
IMT
Модел
533
IMT 533 odlicno odrzuvan moze da se vidi i proba vo sekoe vreme moze zamena za duplak zatoa i se prodava
Leaflet
Кон почеток