Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Traktor IMT 539

Се продава од: трактор 22 окт. 19:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Кавадарци
Возила
Трактори
Марка
IMT
Модел
539
Се продава трактор во одлична состојба. Год на произ 1997 со 1430 раб часа.
трактор
072715779
Leaflet
Кон почеток