Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TRAKTOR IMT 539 ODLICNA SOSTOJBA

Се продава од: Ivica 18 јун. 00:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Кичево
Возила
Трактори
Марка
IMT
Модел
539
Se prodava IMT 539 Vo odlicna .
Od priklucni masini ima plugovi, registriran , mnogu malku raboten i redovno servisiran vredi da se vidi.
Leaflet
Кон почеток