Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Traktori IMT 539

3 200 ЕУР

Се продава од: Nikola 17 фев. 08:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Возила
Трактори
Марка
IMT
Модел
539
Traktorite se vo dobra sostojba pali vozi edniot e proizveden 82god bes kompresor cena 3200 e drugih e proizveden 85 so kompresor cena 3300e
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации