Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Traktor IMT 539

5 700 ЕУР

Се продава од: XXX Вчера 12:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Возила
Трактори
Марка
IMT
Модел
539
IMT 539 Traktor, Prikolka. Drlac. Plugovi. Kos. Branici ako ne vie potrebno kabinata.i Multikultivator 504 Srpski.bez multikultivatorot cenata e 5.700 er.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации