Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Traktor IMT 539

5 700 ЕУР

Се продава од: XXX 29 јул. 16:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Возила
Трактори
Марка
IMT
Модел
539
Traktor IMT 539 , prikolica, drzac, plugovi,kos, branici ako ne vie potrebna kabinata i multikultivator 504.
Cenata bez multikultivatorot e 5 700 er.
Traktorot e vo ispravna sostojba i so dokumentacia.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации