Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Traktori se basku me elementet

5 500 ЕУР

Се продава од: Xhemail Aliu 22 ноем. 11:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Возила
Трактори
Марка
IMT
Модел
539
Traktori eshte ne gjendje shume te mire
Leaflet
Кон почеток