Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Traktor IMT 542

3 150 ЕУР

Се продава од: Daniel 03 дек. 18:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 6.740 МКД / месечно

From
Store
Локација
Берово
Возила
Трактори
Марка
IMT
Модел
542
Се продава IMT 542 со кабина многу добро сочуван.Вреди да се види и проба.
Leaflet
Кон почеток