Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TRAKTOR IMT 588

6 000 ЕУР

Се продава од: IMT 22 окт. 18:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Возила
Трактори
Марка
IMT
Модел
558
Shitet traktor IMT 588 në gjendje të regullt dhe i ruajtur mirë, bashk me të shitet mjete dhe makineri buqsore me një çmim të përbashkët prej 6000€.

Se prodava traktor IMT 587 vo ispravna sostojba i mnogu socuvan, zaedno so traktorot se prodava prikolica, plug i freza vo edna cena od 6000€.

Tel: 071/873-128
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации