Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prikolka

45 000 МКД

Се продава од: Sasko 07 јул. 19:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Возила
Трактори
Марка
IMT
Модел
560
Se prodava prikolka za dzip. Ima poteglica i za traktor. Moze da se koristi i za dzip i za traktor. Cena 45 000 denari. 075/404-258
Leaflet
Кон почеток