Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam traktor IMT 560 komplet so site priklucoc

6 500 ЕУР

Се продава од: ******* 04 јул. 13:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
Возила
Трактори
Марка
IMT
Модел
560
Se prodava traktor IMT 560 vo odlicna sostojba komplet so plugovi drlac cisterna prikolica I korpa za zivotni I mala prikolka za kola.
Cenata e za komplet no moze I posebno so dogovor
*******
070939799
Leaflet
Кон почеток