Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam traktor IMT 560 komplet

6 500 ЕУР

Се продава од: Boban 20 јул. 23:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
Возила
Трактори
Марка
IMT
Модел
560
Se prodava traktor IMT560 so prikolica (kiper)cisterna ,plugovi,drlaci,plugovi za brazdi,ramnac,korpa I prikolka za kola.
Cenata e za komplet no so dogovor moze I posebno.
Leaflet
Кон почеток