Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

IMT 560

0 ЕУР

Се продава од: kire 03 авг. 07:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Возила
Трактори
Марка
IMT
Модел
560
Traktorot e vo ispravna sostojba i so povolna cena
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации