Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOMPLETNA PROGRAMA TRAKTORI JOHN DEERE TAFE + MEHANIZACIJA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 02 мар. 21:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

322 Огласи во продавницата

AKCIJA NA SITE INDUSTRISKI GUMI MAXAM 0 MKD
GUMI TAURUS ZA SUV VOZILA M+S (ALL SEASON) 0 MKD
MEGA AKCIJA LETNI GUMI TAURUS 185/65R15 195/65R15 2 329 MKD
 4 NOVI ZIMSKI GUMI M+S 225/60R17 99H WINDFORCE 246 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Возила
Трактори
Марка
John Deere
Модел
Drug Model
NOVO ● KOMPLETNA PROGRAMA TRAKTORI JOHN DEERE & TAFE + ZEMJODELSKA MEHANIZACIJA ● PROMOTIVNI CENI ● FINANSIRANJE DO 60 RATI ● TELEFON & VIBER 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000


WhatsApp:
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

322 Огласи во продавницата
CENTRIRANJE PREDNICA KAMIONI AVTOBUSI KOMBINJA 50 EUR
AKCIJA 4 NOVI ALU FELNI 15" VW GOLF 5 6 7 PASSAT 18 450 MKD
4 ALU FELNI 20"  4 GUMI 275/45R20 PORSCHE CAYENNE 69 999 MKD
MEGA AKCIJA SET 4 GUMI ZA BMW X5 X6 22 470 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации