Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Traktor/Трактор Kubota B14 4x4 - увоз од Јапонија

4 390 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Gumi Protekt 27 фев. 19:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Gumi Protekt

29 Огласи во продавницата

Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија 4 490 EUR
Motorna grbna prskalka (benzin) / грбна прскалка 95 EUR
ПРОМОЦИЈА: 2.490 еур (многу евтино) Yanmar “ YM 2000 - Japan 2 490 EUR
Kamper / Кампер Возило Mercedes 316 17 990 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Неготино
Возила
Трактори
Марка
Kubota
Модел
Drug model
“KUBOTA” B14, 4X4 Увоз од Јапонија.
Цена: трактор со фреза 4.390 еур.
Тел. 075 457 991 Гуми протект Неготино.
Видео:
https://youtu.be/siscpjanc1o
Gumi Protekt
075457991
Leaflet

Gumi Protekt

29 Огласи во продавницата
Motokultivator/Мотокултиватор HONDA fu650 - Japan 700 EUR
Трактор/Traktor Yanmar YM1610 - uvoz od Japonija 2 900 EUR
Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија 3 690 EUR
Трактор/Traktor Yanmar F13 4x4 - uvoz od Japonija 3 990 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации