Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MINI TRAKTOR MASSEY FERGUSON 35

4 000 ЕУР

Се продава од: Gjoko 14 ноем. 10:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Возила
Трактори
Модел
35
se prodava mini traktor massey ferguson 35 4klipa

kompletno remontiran
Leaflet
Кон почеток