Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Massey Ferguson vo odlicna sostojba 125

0 МКД

Се продава од: Toni Sarafimov 07 септ. 23:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Возила
Трактори
Модел
Drug model
Se prodava Massey Ferguson vo olicna sostojba 125 konja, 2570 rabotni saati
Za povekje infirmacii na tel. 078 432 217 ili na WhatsApp +39388 936 3880
MOZE I ZAMENA!
Toni Sarafimov
078432217
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации