Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Massey ferguson 235

4 ЕУР

Се продава од: Zivko 05 дек. 02:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Радовиш
Возила
Трактори
Модел
Drug model
Ekstra sostojba. Uvezen od ch inf 071320730


Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации