Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Same 4x4

Се продава од: Aleksandar 12 јул. 22:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Возила
Трактори
Марка
Same
Модел
Minitaurus
Se prodava ili menuva za ferugon 539, a moze i utovaracot posebno da se kupi.
Traktoro ima nov akumulator i novi predni i zadni gumi.
Aleksandar
075847659
Leaflet
Кон почеток