Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Same 4x4

Се продава од: Aleksandar 08 јул. 22:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Возила
Трактори
Марка
Same
Модел
Minitaurus
Se prodava so korpa i bez korpa a moze i zamena za ferguson 539. Ima novi gumi i akomulator i moze da se vidi vo sekoe vreme
Aleksandar
075847659
Leaflet
Кон почеток