Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tafe 42Di

100 ЕУР

Се продава од: Зоки Вчера 19:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Возила
Трактори
Марка
Tafe
Модел
42Di
Се продава бандажи комплет со гуми 7/ 50/ 16 за београдска приколица.
Зоки
078368475
Leaflet
Кон почеток