Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EMGE-KOMPANI-TAFE 45 2wd-kamata 2% godisno

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕМГЕ - Компани Кавадарци 24 јан. 11:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Возила
Трактори
Марка
Tafe
Модел
45Di
EMGE KOMPANI OD KAVADARCI EDINSTVENO VI JA NUDI MOZNOSTA DA ZASTEDITE SO SVOITE NAJ-KONKURENTNI CENI I SO GOLEMIOT IZBOR NA ZALIHA

EMGE - Kompani Kavadarci, ovlasten diler za zemjodelski masini - TRAKTORI od programata na TAFE


TAFE 45DI 2 WD BEZ I SO KABINA

-GARANCIJA na Traktorot 3 godini

NAJPOVOLNI USLOVI ZA KREDITIRANJE:
- KAMATNA STAPKA OD 2% NA GODISNO NOVO
- GREJS PERIOD OD EDNA GODINA (PRVATA RATA JA PLAKATE EDNA GODINA PO ODOBRUVANJE NA KREDITOT)
- ROK NA OTPLATA 5 GODINI


TRANSPORTOT E OBEZBEDEN OD NASHA STRANA
PROVERETE....

POVELETE POSETETE NE !!!

EMGE-KOMPANI
ZAPADEN BULEVAR BB, KAVADARCI VEDNAS SPROTI VINARSKA VIZBA - TIKVES

Kontakt:
043/411-133
070/239-381
075/809-314
078/239-700
ЕМГЕ - Компани Кавадарци
Продажба на автомобили,скутери, мотоцикли, земјоделски трактори, земјоделска приклучна механизација и недевижнини по најниски цени !!!
Посетете ја нашата продавница
Западен Булевар ББ Прикажи на мапата
078239700
https://www.emge-kompani.com

http://www.emge-kompani.com/home/

ЕМГЕ - Компани Кавадарци
078239700
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации