Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TRAKTORI TAFE 45 4WD VO GSG

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ГСГ Компани 09 јан. 11:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ГСГ Компани

ГСГ Компани

49 Огласи во продавницата

KROS MOTORI VO GSG 0 EUR
 CROSS Velosipedi vo GSG 0 MKD
NOVI DETSKI VELOSIPEDI VO GSG 0 MKD
NOVI SKUTERI PEDA VO GSG 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Неготино
Возила
Трактори
Марка
Tafe
Модел
45Di
*ГСГ Компани доо Неготино , овластен дилер за Трактори од програмата на Tafe ...

*Трактор TAFE 45DI (47ks)4WD со и
без Кабина.

*Гаранција 3 год.

*ПОСРЕДУВАМЕ во обезбедување на Најповолни кредити од Земјоделскиот Кредитен Фонд со Каматна стапка од 2% годишно , со Грејс период до 12 мес , и рок на плаќање до 7 год.

*Бесплатна достава на вашиот Трактор (Франко Купец) , во цела Држава ...

*Повелете и посетете не ...

*моб.075-420-077
*моб.075-420-055

*ГСГ Компани доо Неготино*
e-mail: [email protected]
ГСГ Компани
Автосалон "ГСГ Компани" Овластен Дилер за Трактори од програмите на DONGFENG,TAFE,SAME,IMT,LOMBARDINI , и Скутери од марките на HAMACHI,APRILIA,BENELLI,KYMCO,BAOTIAN,HERK,SKYGO,TOMOS ...
Посетете ја нашата продавница
м.тито 123 Прикажи на мапата
075420055

http://www.facebook.com/GSG-COMPANY

ГСГ Компани
075420077
Leaflet
ГСГ Компани

ГСГ Компани

49 Огласи во продавницата
TRAKTORI SAME VRAKANJE NA SREDSTVA DO 100% VO GSG 0 EUR
PEDA TEK 125 & 250 VO GSG 1 590 EUR
SKUTERI PIAGGIO NRG 50 VO GSG 2 190 EUR
ATV JONWAY 125 4takten 999 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации