Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

СУПЕР ПРОМОЦИЈА! 1990 еур - Traktor so freza Yanmar YM 2000

1 990 ЕУР

2 490 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Gumi Protekt 14 септ. 20:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Gumi Protekt

Gumi Protekt

21 Огласи во продавницата

Traktor Yanmar 2000B uvoz od Japonija 2 890 ЕУР
Traktor Kubota A15 4x4 uvoz od Japonija 4 490 ЕУР
Motokultivator KUBOTA K72 дизел-made in Japan 1 490 ЕУР
Traktor Kubota B14 4x4 uvoz od Japonija 4 390 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Неготино
Возила
Трактори
Марка
Yanmar
Модел
YM2000
СУПЕР СУПЕР ПРОМОЦИЈА до 30 септември: Цена: 1990 еур трактор со фреза Yanmar “ YM 2000 Увоз од Јапонија. Стара цена на трактор со фреза: 2.950 еур Гуми протект Неготино, тел. 075 457 991 video: https://youtu.be/MSVnHLw1Kpo
Gumi Protekt
Сите што се занимават со земјоделие се запознаени и знаат дека без трактор работата што ја работат би им била многу потешка и понапорна. Тракторот е возило на моторен погон, така конструирано да влече, да потиснува или да носи дополнителна алатка, односно да служи за погон на таквите алатки или за влеча на приклучни возила. Тракторите се универзални машини, на кои може да се приклучат различни дополнителни уреди, како што се плуг, цистерни за наводнување, приколки и сл. Тракторите се делат по нивната сила и големина. Најсилните достигнуваат и до 300 коњски сили моќност. Освен за работа по полето, сега модерните трактори се користат и за транспорт, при што достигнуваат и брзина од 60км/час. Во денешно време има голем избор на трактори, што не било случај и во минатото. Продавницата Гуми Протект од Неготино иако има голем број на најразлични производи за земјоделие, сепак најголем акцент имаат ставено на тракторите и делови за нив, како и поправање и сервис на истите. Тракторите во Гуми Протект се директен увоз од Јапонија и истите се најповолни за обработка на овоштарници, фолии, лозја и сл. Тракторите се со перфектен мотор и менувач, кои се многу лесни за управување. Јапонските трактори имаат многу мала потрошувачка, што е еден од најбитните фактори зошто да се одлучите токму за нив. Некои марки кои ги има во Гуми Протект се : Mitsubishi , Kubota, Yanmar, Shibaura, Hinomoto. Сите се со различни спецификации и служат различни потреби. Освен јапонски трактори може да најдете и разни косилици за трева, виљушкари, виљушкари утоварачи, мотокултирватори, грбни прскалки, има и кампери и сл. Гуми Протект скоро сите свои производи ги има огласено во склоп на нивната продавница на Пазар3, со сите вклучени информации за продуктот. Доколку сакате директно на лице место да ги погледнете тракторите, па и да ги испробате, нивниот дуќан се наоѓа на ул. Железничка бр. 1 - Неготино. Таму ќе Ве пречека љубезен персонал кој секогаш е спремен да даде одговор на сите Ваши прашања.
Посетете ја нашата продавница
ул. Железничка бр. 1 Прикажи на мапата
075457991
https://www.facebook.com/Japonski-Traktori-vo-Gumi-Protekt-Negotino-529570327158886

Yanmar YM2000

Gumi Protekt
075457991
Leaflet
Gumi Protekt

Gumi Protekt

21 Огласи во продавницата
Viljuskar utovarac Toyota 5 490 ЕУР
Motokultivator KUBOTA K72 дизел-made in Japan 1 490 ЕУР
Traktor Yanmar F13 4x4 uvoz od Japonija 3 990 ЕУР
Kompresor Hitachi uvoz od Japonija 390 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации